Služby

Vyberte si zo širokej ponuky našich služieb. Ponúkame: projekty pre rodinné domy, občianske stavby, rekonštrukcie, adaptáciu, podkrovné prestavby a mnoho ďalšieho. Náš profesionálny kolektív je Vám vždy k dispozícii. Neváhajte nás kontaktovať v prípade akýchkoľvek otázok, či v prípade záujmu o naše služby. Niekoľko našich najznámejších realizovaných stavieb si môžete pozrieť v galérii, kde sme publikovali našu pracovnú fotodokumentáciu. Realizácie pre individuálnych klientov nezverejňujeme, z dôvodu zachovania ich súkromia.

Okrem projektovej činnosti sa venujeme aj výskumu a publikovaniu článkov o architektúre.

 

 

Výstavba rodinných domov

Projekty rodinných domov patria i napriek svojmu zdanlivo malému rozsahu k tým zložitejším architektonickým úlohám. Predpoklad úspešného a kvalitného návrhu je nadviazanie dôverného vzťahu s klientom. To nám umožňuje lepšie pochopiť potreby, presne definovať nároky a predstavy zákazníka.

Rekonštrukcie, adaptácia, novostavby

Projekt rekonštrukcie či adaptácie je veľmi náročný a líši sa od normálneho projektu v mnohých smeroch. Pri rekonštrukcii pracujeme už s postaveným objektom. Vždy sa Vám snažíme v rámci možností maximálne vyhovieť.